Krása zámkov LEDNICE a VALTICE s ochutnávkou vína#Krása zámkov LEDNICE a VALTICE s ochutnávkou vína

Česká republika 1 Česká republika 2 Česká republika 3
Destinácia: Česká republika, Juhomoravský kraj
Kód zájazdu: 1042225
Cena od: 18,90 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy

Výber termínu

28.09.2019 1 deň Last Minute 18,90 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Súhrn zájazdu:
Počtom pamiatok či ich krásou však za Lednicou nezaostáva ani južnejšia časť areálu, rozprestierajúca sa v obci Valtice a jej blízkom okolí. Kým ostatné zámočky v okolí fungovali iba ako sezónne príbytky, barokový zámok vo Valticiach s viac ako stovkou miestností a množstvom vínnych pivničiek slúžil slávnym Lichtenštajnom ako pevné sídlo.

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Presunieme sa do Ledníc. Prehliadka  zámku, ktorý slúžil ako rekreačná rezidencia pre rodinu Lichtensteinovcov. Rozprávkový zámok je obklopený parkom s Minaretom, rozľahlými záhradami. Navštíviť môžete aj zámocký skleník. Po prehliadke v poobedňajších hodinách presun do Valtíc. Návšteva Valtického podzemia - unikátneho labyrintu historických vínnych pivníc, kde budete mať možnosť ochutnať kvalitné valtické víno. Vo večerných hodinách presun na Slovensko.

Informácie o zájazde:
V cene je zarátané: - autobusová doprava s nástupom v Bratislave - sprievodca zájazdu - prehliadky podľa programu - povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z. Možné príplatky: -  komplexné cestovné poistenie - možnosť zabezpečiť v CK - miestenka - 4,00 EUR Možné vstupy: Ceny vstupov sú orientačné a podľa sezóny sa menia Vstupné do zámku v Ledniciach 150 CZK/ osoba Vstupné na vinobranie 100 CZK / osoba Minaret 40 CZK/ osoba Termíny a nástupné miesta: 22.6.2019  - Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom ,Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava    Prípatky za nástupné miesta: Bratislava bez príplatkov Nitra, Trnava, Sereď - 5 EUR Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina, Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom - 15 EUR Poprad, L. Mikuláš, Ružomberok, Vrútky - 15 EUR

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,89 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,30 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »