TAJ Coral Reef Resort & Spa - Standard Beach Villa - Premium Water Villa

Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Hembadhu ostrov
Kód zájazdu: 1172673
Cena od: 3 499 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

10.12.2021 10 dní Last Minute 3 499 € +399 € odlet: Viedeň letecká
17.12.2021 10 dní Last Minute 3 499 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

2: PRÍLET NA MALEDIVY
Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: MALÉ - VIEDEŇ
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

COVID garancia – priplaťte si sumou 5,- EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 5,- Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Malé - Viedeň s prestupom
7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK
asistenciu českého delegáta na vyžiadanie

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

TAJ Coral Reef Resort & Spa - Standard Beach Villa - Premium Water Villa

TV lekárska služba salón krásy bedminton katamarán kajak, kanoe vodné lyže potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf šnorchlovanie biliard volejbal sauna wellness, spa fitness centrum stolný tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
POPIS:
ide o jedno z najluxusnejších stredísk na Maldivách (600 m x 450 m), vhodné pre zaľúbených, ale aj pre rodiny s deťmi. Je snom pre potápačov – má vlastný útes a vrakom, ktorý je potrebné preskúmať. Pre tých, ktorí dávajú prednosť pevnine, bielym pieskom a kokosovým palmám ponúka fascinujúci pohľad na lagúnu s vodnými vilami. Pozostáva z 30 viliek na pláži a 32 vodných bungalovov. Od letiska v Male je vzdialený 32 km, k rezortu sa dostanete motorovým člnom za cca 50 minút.

VYBAVENIE:
recepcia s lobby, 2 reštaurácie, sushi bar, pizzeria, 2 bary, bazén, ležadlá, slnečníky a plážové osušky, obchod so suvenírmi, knižnica, lekár, večerné posedenie, fitness centrum, SPA centrum, sauna, salón krásy, potápačské centrum, množstvo nemotorizovaných i motorizovaných vodných športov, turistické centrum, Wi-Fi v spoločných priestoroch.

VYBAVENIE IZIEB:
každá vila je moderne zariadená, disponuje klimatizáciou, strešným ventilátorom, kompletne vybavenou kúpeľňou s vaňou/sprchou a WC, vonkajšou sprchou, fénom, SAT-TV, DVD prehrávačom, telefónom, dokovacou stanicou pre iPod, minibarom, zariadením na prípravu čaju alebo kávy, trezorom, pripojením na internet (za poplatok) a výhľadom na more. V základnej cene je ubytovanie typu Standard Beach Villa.
Maximálne 2 dospelé osoby na izbe.

STRAVOVANIE:
raňajky formou bufetu. Možnosť dokúpenia polpenzie, plnej penzie alebo All inclusive.

PLÁŽ:
priamo na nádhernej snehobielej pieskovej pláži.

ZÁBAVA A ŠPORT:
bedminton, volejbal, stolný tenis, biliard, šnorchlovanie, za poplatok – vodné lyžovanie, windsurfing, plachetnice, kajaky, plavba katamaránom, banán, rybolov (nočný rybolov), potápačské centrum, SPA centrum.   

https://www.tajhotels.com/en-in/taj/taj-coral-reef-maldives/

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok