LUX * South Ari Atoll Maldives

/uploads/78240214-h1-lagoon_pavillion-573_f.jpg Senses Bar and Lounge – Máte chuť na vynikajúci kokteil? Vyberte sa do tohto baru a nájdete tu rozho Pool Water Villa: Tento typ vodnej vily predstavuje luxusnejšiu nadstavbu klasickej vily, pretože k Senses Bar and Lounge – Máte chuť na vynikajúci kokteil? Vyberte sa do tohto baru a nájdete tu rozho Ostrov s rezortom nepatrí medzi najmenšie a pre vás je to obrovská výhoda, pretože sa tu môžete popr Ostrov s rezortom nepatrí medzi najmenšie a pre vás je to obrovská výhoda, pretože sa tu môžete popr Ostrov s rezortom nepatrí medzi najmenšie a pre vás je to obrovská výhoda, pretože sa tu môžete popr Beach Pavilion: plážový pavilón je najzákladnejším typom ubytovania v rezorte, ale sami uvidíte, že Beach Pavilion: plážový pavilón je najzákladnejším typom ubytovania v rezorte, ale sami uvidíte, že Pool Water Villa: Tento typ vodnej vily predstavuje luxusnejšiu nadstavbu klasickej vily, pretože k Pool Water Villa: Tento typ vodnej vily predstavuje luxusnejšiu nadstavbu klasickej vily, pretože k Beach Villa: Plážové vily v rezorte LUX South Ari Atoll sú skvelým ubytovaním, ktoré spĺňa luxusné š Beach Villa: Plážové vily v rezorte LUX South Ari Atoll sú skvelým ubytovaním, ktoré spĺňa luxusné š Beach Villa: Plážové vily v rezorte LUX South Ari Atoll sú skvelým ubytovaním, ktoré spĺňa luxusné š Beach Villa: Plážové vily v rezorte LUX South Ari Atoll sú skvelým ubytovaním, ktoré spĺňa luxusné š Beach Pool Villa: Ak by ste chceli povýšiť štandard klasickej plážovej vily, rezort LUX South Ari At Beach Pool Villa: Ak by ste chceli povýšiť štandard klasickej plážovej vily, rezort LUX South Ari At Beach Pool Villa: Ak by ste chceli povýšiť štandard klasickej plážovej vily, rezort LUX South Ari At East Market - Patrí medzi jednu z dvoch hlavných reštaurácii celého rezortu a je to aj jedno z dvoch Cafe Lux – Milujete kávu? Však ste si nemysleli, že práve tu na Maldivách budete popíjať kvalitnú ká East Bar – Najobľúbenejším barom celého rezortu je East Bar, kde na vás čaká absolútna pohoda. Očarí K luxusnému rezortu patrí aj kvalitné SPA a to aké nájdete vo vašom rezorte LUX South Ari Atoll pred Niektoré z víl či pavilónov majú svoje vlastné bazény, no pre všetkých má aj svoj perfektný rezortov Niektoré z víl či pavilónov majú svoje vlastné bazény, no pre všetkých má aj svoj perfektný rezortov Pool Water Villa: Tento typ vodnej vily predstavuje luxusnejšiu nadstavbu klasickej vily, pretože k
Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Velassaru ostrov
Kód zájazdu: 1176481
Cena od: 5 598 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

10.12.2021 9 dní Last Minute 5 988 € +0 € odlet: Viedeň letecká
17.12.2021 9 dní Last Minute 6 588 € +0 € odlet: Viedeň letecká
07.01.2022 9 dní First Minute 5 998 € +0 € odlet: Viedeň letecká
14.01.2022 9 dní First Minute 5 798 € +0 € odlet: Viedeň letecká
21.01.2022 9 dní First Minute 5 598 € +0 € odlet: Viedeň letecká
28.01.2022 9 dní First Minute 5 598 € +0 € odlet: Viedeň letecká
04.02.2022 9 dní First Minute 5 598 € +0 € odlet: Viedeň letecká
11.02.2022 9 dní First Minute 5 598 € +0 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní First Minute 5 598 € +0 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní First Minute 5 598 € +0 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní First Minute 5 598 € +0 € odlet: Viedeň letecká
17.03.2022 9 dní First Minute 5 598 € +0 € odlet: Viedeň letecká
24.03.2022 9 dní First Minute 5 598 € +0 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu


LUX * South Ari Atoll Maldives

wellness, spa fitness centrum internet, WiFi piesočnatá pláž klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Luxusný 5* rezort LUX South Ari Atoll otvoril svoje brány koncom roka 2016 po tom ako prišla lukratívna skupina LUX Resorts & Hotels a premenila ho na mimoriadne kvalitný rezort s modernými víziami, kde sa mieša tradícia s luxusom. Ak si k tomu pripočítame polohu na krásnom atole South Ari, tak dostaneme miesto, ktoré chcete zažiť. V rezorte sa spojila vysoká kvalita a ponuka ubytovania, dokonalé pláže, atraktívne možnosti trávenia voľného času a svetová gastronómia. Zažijete tu fantastické luxusné Maldivy aké ste si vysnívali.

Popis hotela:


Luxusný 5* rezort LUX South Ari Atoll otvoril svoje brány koncom roka 2016 po tom ako prišla lukratívna skupina LUX Resorts & Hotels a premenila ho na mimoriadne kvalitný rezort s modernými víziami, kde sa mieša tradícia s luxusom. Ak si k tomu pripočítame polohu na krásnom atole South Ari, tak dostaneme miesto, ktoré chcete zažiť. V rezorte sa spojila vysoká kvalita a ponuka ubytovania, dokonalé pláže, atraktívne možnosti trávenia voľného času a svetová gastronómia. Zažijete tu fantastické luxusné Maldivy aké ste si vysnívali.

Ostrov Dhidhoofinolhu, kde leží aj luxusný rezort LUX South Ari Atoll sa nachádza v južnej časti Maldív, kde sa rozprestiera známy a obľúbený atol South Ari, známy aj ako Alif. Patrí k najväčším atolom Maldív a patrí medzi najunikátnejšie vzhľadom na podmorský svet. Rezort je z medzinárodného letiska v Malé vzdialený necelých 100 kilometrov a tak sa na neho bude musieť preletieť. Čakajú tu na vás jedni z najdlhších pláží Maldív, no nielen to!

Beach Villa: Plážové vily v rezorte LUX South Ari Atoll sú skvelým ubytovaním, ktoré spĺňa luxusné štandardy maldivského bývania. Vila je zasadená v tropickom prostredí a tak máte okolo seba ibištekové kvety či dokonca banánovníky. Priamo pred vilou nájdete pláž a tak sa kedykoľvek môžete ponoriť do lákavej lagúny. Interiér vily je priestranný, svetlý a vďaka minimalizmu aj mimoriadne príjemný na oddych. Dnu nájdete luxusnú kúpeľňu, ale užiť si môžete aj vonkajšiu sprchu. Vašim najobľúbenejším miestom bude vonkajšie sedenie na terase pred vilou. Veľkosť vily je 95 m2.

Beach Pool Villa: Ak by ste chceli povýšiť štandard klasickej plážovej vily, rezort LUX South Ari Atoll má pre vás v zálohe plážovú vilu s vlastným, privátnym bazénom. Nachádza sa v krásnom mieste medzi tropickou zeleňou a plážou z ktorej vojdete do tyrkysovej lagúny. Vila má svoje príjemné, svetlé tóny vďaka ktorým sa budete cítiť v interiéri viac, než dobre, ale uvidíte, že najviac času budete tráviť na svojej terase. Nielen kvôli bazénu, ale aj kvôli atmosfére či výhľadu na lagúnu. Vedľa bazénu nájdete lehátka, miesto na oddych a súkromie. Veľkosť plážovej vily je 116 m2.

Water Villa: Ikonou maldivských rezortov sú vždy perfektné vodné vily. Sú akými splneným snom a preto sú tak obľúbené u mnohých, ktorí sa na Maldivy chystajú. Luxusná vodná vila stojí nad krásnou lagúnou do ktorej má vďaka privátnym schodíkom aj prístup priamo z vašej verandy. Vila je priestranná s luxusnou kúpeľňou aj oddelenou sprchou a samozrejmosťou sú aj oddychové miesta, ktoré na vás čakajú priamo pred vilou. Nájdete tu lehátka, vonkajšie miesto na relax či miesto na sedenie, kde si môžete vychutnávať fľašku vína v súkromí vlastnej vily s výhľadom na oceán. Vodná vila v sebe ukrýva romantiku Maldív a môžete si byť istý, že vás toto ubytovanie nemá ako sklamať. Veľkosť vodnej vily je 98 m2.

Romantic Pool Water Villa: Tento typ vodnej vily predstavuje luxusnejšiu nadstavbu klasickej vily, pretože k nej patrí aj perfektný privátny bazén z ktorého budete mať výhľad na lagúnu aj okolitý oceán. Vonku pred vilou na verande nájdete lehátka, ale aj hojdačku v ktorej si môžete veľmi príjemne oddýchnuť či spraviť skvelú fotografiu. Interiér romantickej vily v sebe spája súčasnú architektúru s tradičnou estetikou a tak dostanete vynikajúci výsledok, ktorý vám ukáže Maldivy inými očami. Každá vila má kvalitnú posteľ odkiaľ vidíte oceán a kúpeľňa je navrhnutá tak, aby ste sa priamo z vane mohli pozerať na krásnu, pokojnú krajinu. Veľkosť vodnej vily je 110 m2.

Family Lagoon Pavilion: Rodinný pavilón postavený v štýle plážovej vily je vhodný pre rodinu s deťmi alebo pre dve dvojice, pretože sa v ňom môžu bez problémov ubytovať aj štyria dospelí. Pavilón leží na príjemnom mieste, kde počujete šum mora, vĺn a váš pohľad sleduje lagúnu a bielu pláž. Dokonalé súkromie, ktoré si zamilujete a ktoré na Maldivách tak hľadáte. Priestranná vila má dve oddelené spálne aj spoločenskú miestnosť s gaučom, stolíkom či inými drobnosťami. Skvelým miestom je veranda s oddychovými priestormi, lehátkami a sedením. Tu budete tráviť najviac času a verte, že odtiaľto nebudete chcieť odísť. Veľkosť pavilónu je 130 m2.


Program:


1. deň:
Odlietame z terminálu 3 na letisku Schwechat a na palube najlepších leteckých spoločností sveta smerujeme na Maldivy. Čo si dáte? Veuve Clicquot  brut alebo Bombay Saphire? Ak letíte business či first tak výber máte ešte väčší! Užívajte, relaxujte, vypnite. SEPA filtre sa starajú o čistý a zdravý vzduch v lietadle a koronu necháte doma.  Naštudujte si viac o Vašom rezorte ešte skôr ako odletíte

2. deň:
Po prestupe na letisku v Dohe alebo Dubaji si chvíľu pospíte a po štvorhodinovom lete pristanete v Malé. Keď sa rozsvieti znak pripútať sa, tak pozrite oknom von. Modrý, tyrkysový oceán zaliaty slnkom na ktorom hrajú ranný poker biele spenené vlny. Koho z Vás o chvíľu ošpliechajú? Po prílete a imigračnej kontrole sa presunieme do hotelovej lóže a odtiaľ nás odvezú do hotela. Teplý, sladký, lepkavý vzduch Vám šepká do ucha, že toto, toto bude Vaša dovolenka a Vy sa už neviete dočkať. Nie, nie žiadne rady ako v Tatrách. Len vy, piesok, oceán a odstup od celého sveta. Check in v hoteli. Welcome drink či domáci chladený čaj. Zhodíte tašky do kufra, vyberiete tie najkrajšie plavky, ešte raz žmurknete do zrkadla a uistíte sa, že ste najkrajší na zemi a ideme nato! Relax!

3. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

4. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

5. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

6. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

7. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

8. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

9. deň:
Smutný deň odchodu. Zbalíme si všetky veci, hlavne spomienky a odletíme domov. Zdieľanie zážitkov s rodinou a priateľmi a plánovanie ďalšej skvelej dovolenky.   

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,42 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 15,61 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »