Sun Siyam Vilu Reef - rozprávkový ostrov

/uploads/Aerial 1.jpg Na ostrove nájdete príťažlivý inifinity pool, kde si môžete prísť zaplávať, môžete si oddýchnuť v je Najzákladnejším typom ubytovania v rezorte Sun Siyam Vilu Reef je Beach Vila, teda plážová vila. Na Vodné vily sú v rezorte Sun Siyam Vilu Reef umiestnené na najkrajšom mieste lagúny s tým najkrajším Odporúčame vám vydať sa na túto krásnu cestu hydroplánom, pretože to jednoducho patrí k zážitkom na Odporúčame vám vydať sa na túto krásnu cestu hydroplánom, pretože to jednoducho patrí k zážitkom na Odporúčame vám vydať sa na túto krásnu cestu hydroplánom, pretože to jednoducho patrí k zážitkom na Aké by to boli Maldivy bez vodných radovánok? Rezort Sun Siyam Vilu Reef nie je výnimkou a tak na pl Vodné vily sú v rezorte Sun Siyam Vilu Reef umiestnené na najkrajšom mieste lagúny s tým najkrajším Vodné vily sú v rezorte Sun Siyam Vilu Reef umiestnené na najkrajšom mieste lagúny s tým najkrajším Nádherná piesková pláž priamo vo Vašom rezorte. Vodné vily sú v rezorte Sun Siyam Vilu Reef umiestnené na najkrajšom mieste lagúny s tým najkrajším Vodné vily sú v rezorte Sun Siyam Vilu Reef umiestnené na najkrajšom mieste lagúny s tým najkrajším Na ostrove nájdete príťažlivý inifinity pool, kde si môžete prísť zaplávať, môžete si oddýchnuť v je Na ostrove nájdete príťažlivý inifinity pool, kde si môžete prísť zaplávať, môžete si oddýchnuť v je Luxusný maldivský rezort Sun Siyam Vilu Reef vás pozýva prežiť krásnu dovolenku na rozprávkovom ostr Luxusný maldivský rezort Sun Siyam Vilu Reef vás pozýva prežiť krásnu dovolenku na rozprávkovom ostr Luxusný maldivský rezort Sun Siyam Vilu Reef vás pozýva prežiť krásnu dovolenku na rozprávkovom ostr Luxusný maldivský rezort Sun Siyam Vilu Reef vás pozýva prežiť krásnu dovolenku na rozprávkovom ostr Najzákladnejším typom ubytovania v rezorte Sun Siyam Vilu Reef je Beach Vila, teda plážová vila. Na Najzákladnejším typom ubytovania v rezorte Sun Siyam Vilu Reef je Beach Vila, teda plážová vila. Na Plážová vila s bazénom patrí medzi signature vily celého rezortu a patria k najobľúbenejším typom ub Plážová vila s bazénom patrí medzi signature vily celého rezortu a patria k najobľúbenejším typom ub Plážová vila s bazénom patrí medzi signature vily celého rezortu a patria k najobľúbenejším typom ub Plážová vila s bazénom patrí medzi signature vily celého rezortu a patria k najobľúbenejším typom ub Plážová vila s bazénom patrí medzi signature vily celého rezortu a patria k najobľúbenejším typom ub
Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Velassaru ostrov
Kód zájazdu: 1176486
Cena od: 3 297 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

10.12.2021 9 dní Last Minute 3 297 € +0 € odlet: Viedeň letecká
17.12.2021 9 dní Last Minute 3 297 € +0 € odlet: Viedeň letecká
27.12.2021 9 dní Last Minute 5 826 € +0 € odlet: Viedeň letecká
29.12.2021 9 dní Last Minute 5 826 € +0 € odlet: Viedeň letecká
07.01.2022 9 dní First Minute 3 813 € +0 € odlet: Viedeň letecká
14.01.2022 9 dní First Minute 3 813 € +0 € odlet: Viedeň letecká
21.01.2022 9 dní First Minute 3 813 € +0 € odlet: Viedeň letecká
28.01.2022 9 dní First Minute 3 813 € +0 € odlet: Viedeň letecká
04.02.2022 9 dní First Minute 3 813 € +0 € odlet: Viedeň letecká
11.02.2022 9 dní First Minute 3 813 € +0 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní First Minute 3 813 € +0 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní First Minute 3 813 € +0 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní First Minute 3 813 € +0 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu


Sun Siyam Vilu Reef - rozprávkový ostrov

wellness, spa fitness centrum internet, WiFi piesočnatá pláž klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Luxusný maldivský rezort Sun Siyam Vilu Reef vás pozýva prežiť krásnu dovolenku na rozprávkovom ostrove. Rezort je oblopený koralovým útesom, ponúka skvelé pláže, luxusné vily a je to miesto, kde sa rozhodne nebudete nudiť. Svoju reputáciu postavil na vynikajúcich službách a unikátnom mieste. Po tom ako prešiel rezort v 2015 svojou rekonštrukciou sa posunul vyššie a dosiahol métu lukratívnej destinácie Maldív. Presvedčte sa o tom na vlastné oči.

Popis hotela:

Luxusný maldivský rezort Sun Siyam Vilu Reef vás pozýva prežiť krásnu dovolenku na rozprávkovom ostrove. Rezort je oblopený koralovým útesom, ponúka skvelé pláže, luxusné vily a je to miesto, kde sa rozhodne nebudete nudiť. Svoju reputáciu postavil na vynikajúcich službách a unikátnom mieste. Po tom ako prešiel rezort v 2015 svojou rekonštrukciou sa posunul vyššie a dosiahol métu lukratívnej destinácie Maldív. Presvedčte sa o tom na vlastné oči.

Ostrov, kde leží luxusný rezort Sun Siyam Vilu Reef je súčasťou atola Dhaalu (ten patrí medzi atoly South Nilandhe Atoll) v južnej časti Maldív. Atol má 56 rôznych tropických ostrovov, pričom len sedem z nich je obývaných. Rezort je od  medzinárodného letiska v Malé vzdialený cca 145 kilometrov a tak sem budete musieť priletieť, pretože loďou by to bol veľmi dlhý až zdĺhavý presun.

Luxusný rezort Sun Siyam Vilu Reef má pre svojich hostí pripravených 123 víl, pričom 62 z nich predstavujú plážové vily v piatich rôznych kategóriách, 20 víl stojí na útese a nájdete tu aj 41 vodných víl priamo nad lagúnou. Vily sú zariadené tak, aby ste v nich pocítili príjemný luxus premiešaný s eleganciou, modernými vplyvmi aj maldivskými tradíciami. Interiér je svetlý, jednoduchý, ale stále si zachováva svoj šarm. Drevené podlahy, granitové detaily v kúpeľni, privátne terasy a mnoho z víl majú aj svoje vlastné bazény. Naozaj si tu máte z čoho vyberať.

Beach Villa: Najzákladnejším typom ubytovania v rezorte Sun Siyam Vilu Reef je Beach Vila, teda plážová vila. Na celom ostrove ich nájdete 14 a zamilujete si ich polohu, pretože sú položené priamo na pláži tak, aby ste to mali do mora len niekoľko krokov. Svetlé farby vily krásne kontrastujú s tropickou zeleňou, ktorá vilu obklopuje. Priamo pred vilou nájdete lehátka, stôl aj stoličky, kde si oddýchnete. Kúpeľňa je typicky maldivská a nájdete ju vonku v príjemnom prostredí. Veľkosť plážovej vily je 76 m2.

Deluxe Beach Villa: Ak by ste chceli plážovú vilu, no radšej by ste si vzali niečo o úroveň vyššie, potom je tu verzia vily s označením deluxe. Interiér vily je jednoduchý, priestranný s miestom na odpočinok, no najzaujímavejšou črtou vily je aj altánok s hojdačkou, odkiaľ máte krásny výhľad na neďalekú lagúnu. Oddýchnuť si môžete na vašich lehátkach. Luxusná kúpeľňa je umiestnená na vonkajšom nádvorí a vonkajšia sprcha je niečo, čo vám napokon doma bude chýbať. Veľkosť plážovej vily je 76 m2.

Deluxe villa môže mať ešte jedno vylepšenie a zvýšenie štandardu a tým je vlastné jacuzzi, ktoré máte priamo na svojej verande. Môžete tak relaxovať v ňom a zároveň sledovať krásny oceán do ktorého to máte len pár krokov. Vilu nájdete pod označením Jacuzzi Deluxe Beach Villa.

Sun Aqua Pool Villa: Plážová vila s bazénom patrí medzi signature vily celého rezortu a patria k najobľúbenejším typom ubytovania. Okrem kvalitnej, príjemne zariadenej a priestrannej vily máte totiž priamo pred ňou skvelý, privátny bazén s miestom pre oddych, lehátkami aj vonkajšou sprchou. Kedykoľvek sa môžete ponoriť do sladkej vody s výhľadom na oceán, no keď si poviete, že chcete zmenu, stačí prejsť pár metrov a kúpete sa v Indickom oceáne. Veľkosť plážovej vily je 78 m2.

Reef Villa: Reef Villa je v rezorte Sun Siyam Vilu Reef umiestnená nad lagúnou neďaleko koralového útesu a ak sa chcete budiť s výhľadom na oceán, tak toto je presne to miesto. Priestranná vila sa z vašej spálne otvorí priamo do drevenej verandy s lehátkami, odkiaľ to máte do lagúny len zopár krokov po schodoch. Izba je svetlej farby, príjemne kontrastuje s drevenými podlahami a luxusná kúpeľňa obložená kamennými platňami má tiež svoju atmosféru. Vonkajšie posedenie budete milovať a napokon na ňom budete tráviť o mnoho viac času, než ste si mysleli, pretože týchto výhľadov sa jednoducho neprejete. Skvelým miestom je aj vonkajšia vaňa, kde si viete užiť kúpeľ v súkromí no zároveň máte všade pred sebou oceán. Veľkosť reef vily je 78 m2.

Aqua Villa: Vodné vily sú v rezorte Sun Siyam Vilu Reef umiestnené na najkrajšom mieste lagúny s tým najkrajším kúpaním. Všade okolo vás sa rozlieva tyrkysová vodná hladina a vy si užívate luxus svojho ubytovania. Rezort má len 6 vodných víl v tomto štandarde a súčasťou exkluzívnej vily je aj malý, privátny bazén infinity pool s výhľadom na lagúnu. Oddýchnuť si môžete na svojej verande na lehátkach, v hamake či vo svojom posedení. Všetko je pretkané príjemným výhľadom na lagúnu. Vila je priestranná, presvetlená, v svetlých farbách a otvorená do dvoch strán vďaka sklenným dverám. Veľkosť vodnej vily je 90 m2.

Aqua Suite: Aqua Suite patrí k najlepším štandardom ubytovania na celom ostrove. V rezorte by ste našli len päť takýchto suít a pomerne rýchlo sa vypredávajú, čomu sa nebudete vôbec čudovať. Majú pod sebou krásnu lagúnu a vy ju budete môcť sledovať takmer na každom kroku, pretože výhľad na oceán máte zo spálne, ale aj z luxusnej kúpelne obloženej kameňmi, z vašej vane a v neposlednom rade aj z fantastického infinity bazéna. Súčsťou vily je aj obývačka, kde si môžete posedieť, ale verte nám, že väčšinu času strávite vonku na svojej verande s výhľadom a lehátkami. Schodíky vedú priamo do lagúny, bazén máte po ruke a ak chcete, pokojne vám sem prinesú aj jedlo. Veľkosť vodnej suinty je 110 m2.

BAR

BAZÉN

FITNESS

REŠTAURÁCIA

KLIMATIZÁCIA

NEFAJČIARSKE IZBY

WIFI

PLÁŽ

SPA/WELLNESS

Program:

1. deň:
Odlietame z terminálu 3 na letisku Schwechat a na palube najlepších leteckých spoločností sveta smerujeme na Maldivy. Čo si dáte? Veuve Clicquot  brut alebo Bombay Saphire? Ak letíte business či first tak výber máte ešte väčší! Užívajte, relaxujte, vypnite. SEPA filtre sa starajú o čistý a zdravý vzduch v lietadle a koronu necháte doma.  Naštudujte si viac o Vašom rezorte ešte skôr ako odletíte

2. deň:
Po prestupe na letisku v Dohe alebo Dubaji si chvíľu pospíte a po štvorhodinovom lete pristanete v Malé. Keď sa rozsvieti znak pripútať sa, tak pozrite oknom von. Modrý, tyrkysový oceán zaliaty slnkom na ktorom hrajú ranný poker biele spenené vlny. Koho z Vás o chvíľu ošpliechajú? Po prílete a imigračnej kontrole sa presunieme do hotelovej lóže a odtiaľ nás odvezú do hotela. Teplý, sladký, lepkavý vzduch Vám šepká do ucha, že toto, toto bude Vaša dovolenka a Vy sa už neviete dočkať. Nie, nie žiadne rady ako v Tatrách. Len vy, piesok, oceán a odstup od celého sveta. Check in v hoteli. Welcome drink či domáci chladený čaj. Zhodíte tašky do kufra, vyberiete tie najkrajšie plavky, ešte raz žmurknete do zrkadla a uistíte sa, že ste najkrajší na zemi a ideme nato! Relax!

3. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

4. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

5. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

6. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

7. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

8. deň:
Relax na Vašom ostrove. Už viete čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel Vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload! Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian lady či Biyadhoo special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite nato, že topánky sa tu moc nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo veter a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj zajtra bude ešte krajší! P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

9. deň:
Smutný deň odchodu. Zbalíme si všetky veci, hlavne spomienky a odletíme domov. Zdieľanie zážitkov s rodinou a priateľmi a plánovanie ďalšej skvelej dovolenky.   

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,42 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 15,61 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »