Baros Maldives Resort

Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Baros ostrov
Kód zájazdu: 1188781
Cena od: 4 599 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

07.02.2022 9 dní Last Minute 4 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
14.02.2022 9 dní Last Minute 4 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní Last Minute 4 599 € +399 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní Last Minute 4 599 € +399 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní Last Minute 4 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK.

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Baros Maldives Resort

jóga TV lekárska služba kajak, kanoe vodné lyže windsurfing, surf šnorchlovanie biliard volejbal fitness centrum stolný tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
veľmi komfortný dizajnový rezort (350 x 350 metrov) pre náročných klientov, sa nachádza na severnom Male atole v blízkosti koralových útesov. Transfer rýchlym člnom zo 16 km vzdialeného letiska trvá cca 25 minút. Ponúka 20 baros viliek, 24 deluxe viliek a 30 vodných viliek vhodných pre romantickú dovolenku.

Vybavenie:
3 reštaurácie, 2 bary, 24-hod. knižnica s biliardom, relaxačná miestnosť s bezplatnou internetovou stanicou, izbová služba, práčovňa, butik, knižnica CD a DVD, Wi-Fi vo verejných priestoroch a vo všetkých vilách, bezplatná hodina jogy ráno - šesť dní v týždni, PADI Dive Center, fitness centrum 24/7, zmenáreň, kúpeľné procedúry, námorné centrum s rezidentnými morskými biológmi a aktivitami vodných športov, stolný tenis, preprava luxusným člnom, zdravotná sestra na plný úväzok na mieste a pohotovostná služba lekára, nekonečný bazén nad vodou.

Pláž:
s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport:
centrum vodných športov (windsurfing, vodné lyže, kánoe, a iné), potápanie, šnorchlovanie (vybavenie na šnorchlovanie k dispozícii zdarma), volejbal, gulečník, stolný tenis, rybárčenie.

Stravovanie:
raňajky - formou bufetu. Od bohatých raňajok formou bufetu pri bazéne až po dobré jedlo v legendárnom majáku, je ďalšou príležitosťou, ako si pochutnať na vynikajúcom jedle alebo vyskúšať niečo odvážnejšie.

Vybavenie izieb:
priestranná veranda, priamy prístup do lagúny, vonkajšia kúpeľňa, vonkajšia sprcha, kvetinová záhrada, knižnica, SAT-TV, DVD, iPOD dokovacia stanica, klimatizácia, minibar, trezor, zariadenia na prípravu čaju a kávy, ležadlá. V základnej cene je ubytovanie typu Deluxe Villa.

Resort neubytováva deti mladšie ako 8 rokov. Maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa od 8 rokov do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.
https://www.baros.com/

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,42 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 15,61 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »