VARU by Atmosphere

Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Madivaru ostrov
Kód zájazdu: 1188788
Cena od: 3 499 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

07.02.2022 9 dní Last Minute 3 699 € +399 € odlet: Viedeň letecká
14.02.2022 9 dní Last Minute 3 699 € +399 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní Last Minute 3 499 € +399 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní Last Minute 3 499 € +399 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní Last Minute 3 699 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK.


Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.
DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

VARU by Atmosphere

jóga TV pilates bedminton kajak, kanoe vodné lyže windsurfing, surf šnorchlovanie volejbal sauna wellness, spa fitness centrum tenis internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
rezort sa nachádza na ostrove Varu v oblasti Severného Malé Atolu. Bol otvorený v roku 2019. Transfer rýchloloďou trvá približne 40 minút, letisko je vzdialené cca 38 km.

Vybavenie:
program The VARU Plan, 108 viliek, 1 bufetová reštaurácia, 3 á la carte reštaurácie, 2 bary, wellness komplex, detský klub, škola potápania.

Pláž:
piesočnatá pláž priamo pri rezorte, plážový servis k dispozícii zdarma.

Zábava a šport:
fitness centrum, tenis, badminton, plážový volejbal, joga, aqua yoga, pilates, šnorchlovanie, rybolov, výlet loďou pri západe slnka, windsurfing, banana boat, vodné lyže, stan dup paddle boardy, kanoe, kajaky, vodné bicykle, The ELENA SPA Complex, sauna,

Stravovanie:
all inclusive. Reštaurácie a bary v rezorte: Lime & Chill (hlavná bufetová reštaurácia, raňajky, obedy a večer, utorkové brunche, tematické večere, gala večera), Bay Rouge (bar pri bazéne s ponukou nápojov – 10:00 – 01:00 hod. a snackov – od 16:00 do 18:00 hod.), NÜ (reštaurácia a bar, obedy a večere á la carte – stredomorská, talianska a francúzska kuchyňa), Charcoal (á la carte reštaurácia pri pláži), Kaagé (á la carté, fine-dinnning, maldivská kuchyňa)

Vybavenie izieb:
Wi-Fi pripojenie, terasa, šatník, TV, minibar, open-air kúpeľňa. Základným typom ubytovania je Beach Villa, za doplatok je možné ubytovanie vo vilách s bazénom alebo vilách nad morom.

Poznámka:
The VARU Plan – prémiový program all inclusive s mnohými výhodami – all inclusive stravovanie, gala večera, prémiové značky alkoholu, piva a vína, neobmedzené množstvo nápojov, 2 x denne dopĺňaný minibar na izbe, rybolov pri západe slnka, obedy a večere podľa počtu nocí v á la carte reštauráciách, 20% zľava na potápanie s výstrojom, neobmedzené zapožičanie výbavy na šnorchlovanie a ďalšie.

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,42 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 15,61 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »