Oblu Select at Sangeli

Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Sangeli (Akirifushi) ostrov
Kód zájazdu: 1188794
Cena od: 3 499 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

07.02.2022 9 dní Last Minute 3 699 € +399 € odlet: Viedeň letecká
14.02.2022 9 dní Last Minute 3 699 € +399 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní Last Minute 3 499 € +399 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní Last Minute 3 499 € +399 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní Last Minute 3 699 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK.


Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.
DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Oblu Select at Sangeli

jóga TV kajak, kanoe potápačské centrum, lekcie potápania šnorchlovanie wellness, spa fitness centrum večerný program internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
rezort vhodný pre páry aj pre rodiny sa nachádza na súkromnom ostrove na severozápade Malé Atolu. Transfer z letiska Malé trvá rýchloloďou cca 50 minút. Ostrov One Banyan je len pre dospelých.

Vybavenie:
2 bazény (z toho jeden v Adults Only časti na One Banyan Island), 4 reštaurácie, 3 bary, fitness centrum, SPA, detský klub, obchod, večerný program.

Pláž:
rezort obklopuje piesočnatá pláž s bielym pieskom, plážový servis je k dispozícii zdarma.

Zábava a šport:
fitness centrum nad morom, skupinové aktivity, motorizované vodné športy, stand-up paddle board, kajaky, vodné bicykle), šnorchlovanie, potápačské centrum PADI, 1x týždenne rybolov pri západe slnka , jóga, Elena SPA & Wellness, DJs, živá hudba.

Stravovanie:
all inclusive. Reštaurácie a bary v rezorte: The Countryyard (hlavná bufetová reštaurácia, každý piatok „Indian Ocean Gala Dinner“), Hedhikaa Hut (snacky v čase 16:00 – 18:00), Simply Veg (gurmánska, vegetariánska), Just Grill (grilované špeciality z mäsa a morských plodov), The Sangs Bar (hlavný bar s ponukou koktejlov), One Banyan Bar, The Rock (ponuka nealko nápojov, koktejly podľa dennej ponuky, pivá a vína).

Vybavenie izieb:
king-size posteľ, TV, minibar, set na prípravu kávy a čaju, trezor, Wi-Fi pripojenie a klimatizácia. Niektoré typy izieb majú aj jacuzzi alebo privátny bazén. V rezorte sa nachádza 39 Beach Villas, 14 Deluxe Beach Pool Villas, 7 Two-Bedroom Beach Pool Suites, 45 Water Villas, 26 Deluxe Overwater Pool Villa a 6 Suite pre novomanželov.

Poznámka:
The Serenity Plan – program zahŕňa all inclusive služby ako stravovanie a nápoje v resorte, fine-dinning v každej z á la carte reštaurácií (podľa počtu nocí v resorte), animačný program pre dospelých aj deti, detský klub, vodné športy, denne dopĺňaný minibar na izbe, tematické večere a podobne. Viac o The serenity Plan sa dozviete na tomto linku .

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,42 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 15,61 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »