Residence Dolcestate

Destinácia: Taliansko, Sicília, Campofelice di Roccella
Kód zájazdu: 1233575
Cena od: 269 €
Príplatky od: 274 €
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

05.09.2022 8 dní First Minute 269 € +274 € odlet: Bratislava letecká
05.09.2022 15 dní First Minute 669 € +274 € odlet: Bratislava letecká
12.09.2022 8 dní First Minute 269 € +274 € odlet: Bratislava letecká

Residence Dolcestate

piesočnato-kamienková pláž detská postieľka TV práčovňa, čistiareň lekárska služba šípky petanque, bocca miniklub detský kútik masáž animačný program stolný tenis tenis internet, WiFi plážový servis štrková pláž detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 4 km
Vzdialenosť od letiska: 83 km
Vzdialenosť od pláže: 200 m
Apartmány patriace k areálu hotela Dolcestate, umiestneného v jednej z najpôsobivejších zátok na pobreží Sicílie. Relaxujte na panoramatickej terase, pri bazéne alebo sa okúpte v priezračnom Tyrhénskom mori. Užite si komfort, ktorý poskytuje ubytovanie v apartmánoch na prízemí s priamym vstupom do záhrady alebo terasou na prvom poschodí s výhľadom na hotelový areál.

Poloha:

Apartmány sa nachádzajú v hotelovom rezorte Dolcestate v pokojnej časti ostrova v Campofelice di Roccella, ktoré je vzdialené 4km. Stredisko Cefalú, ktoré si zachovalo svoje čaro rybárskeho prístavu s malebnými uličkami a alejami pozdĺž pobrežia je vzdialené 14 km. Medzinárodné letisko v Palerme je vzdialené 83 km.


Vybavenie:
20 apartmánov na prízemí alebo na 1. poschodí budovy hotela, recepcia, lobby s WiFi, výťah, reštaurácia, 2 bary, 2 bazény, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, denné a večerné animácie, miniklub (4-12r.), amfiteáter, multifunkčné ihrisko, tenisový kurt, šípky, stolný tenis, boccia. Za poplatok: masáže, osvetlenie tenisového kurtu, práčovňa, doktor.

Ubytovanie:
4- lôžkové BILO apartmány s možnosťou 1 prístelky (3 miestnosti, 32 m2, max. 4+1), kuchyňa s vybavením, kúpeľňa, sprcha, individuálna klimatizácia , TV, chladnička, záhradná terasa na prízemí/terasa na 1. poschodí. Za poplatok: detská postieľka (10€/deň). Povinný poplatok (platba na mieste): depozit za ubytovanie (150 €), záverečné upratovanie (70 €) - nezahŕňa upratanie kuchynského vybavenia vrátane chladničky (tiež možné priplatiť si na mieste, v prípade nedôkladne uprataného kuchynského vybavenia si hotel môže nárokovať na poplatok odrátaním z depozitu).

Stravovanie:
Bez stravy. Za poplatok: raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive formou bufetu, nápoje k večeri v rámci polpenzie a plnej penzie. Podrobný rozpis konceptu Vami vybraného stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Súkromná piesočnato - štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená asi 200 m od hotela a je vybavená plážovými ležadlami a slnečníkmi zadarmo. Z pláže je krásny panoramatický výhľad, ktorý si vychutnáte predovšetkým pri západe Slnka.

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,75 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,52 HRK
Turecká lira  EUR 17,50 TRY
Americký dolar  EUR 1,03 USD

Zobraziť všetky »