Graz - zimná rozprávka

Graz - zimná rozprávka- dekorácie Vianočná radnoica v Grazi, poznávací zájazd, Rakúsko Vianočný Eggenberg, poznávací zájazd, Rakúsko Zimná rozprávka, poznávací zájazd, Rakúsko Vianoce v Grazi, poznávací zájazd, Rakúsko Vianočný Graz, poznávací zájazd, Rakúsko Graz - zimná rozprávka Graz - zimná rozprávka Graz - zimná rozprávka-mesto Graz - zimná rozprávka- ozdoby Graz - zimná rozprávka
Destinácia: Rakúsko, Štajersko, Graz
Kód zájazdu: 1282370
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Advent

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Úvod:
1-dňový zájazd

Perex:
Najsilnejšiu atmosféru adventu v Rakúsku môžme zažiť jedine v meste Graz. Vianočných trhov je tu práve toľko koľko námestí v starej časti mesta. Okrem toho nahliadneme i do zámku Eggenberg zapísaného na zoznam UNESCO.

1. deň:
Graz je považovaný za hlavné adventné mesto Rakúska, pretože v žiadnom inom meste nie je predvianočný kultúrny život a nákupy tak silno poznačené adventom. Na všetkých centrálnych námestiach starého mesta očaria návštevníkov adventné trhy. Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 07:00 hod.), po príchode do Grazu prehliadka mesta (historické centrum je zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO). Najstarší adventný trh je vo Františkánskej štvrti. Na tomto trhu môžeme obdivovať tradičné domáce výrobky a umelecké predmety. Ďalšie adventné stánky na námestí Färberplatz ponúkajú prvotriedny tovar – umelecké predmety z látky, hliny, dreva, kovu, papiera, vosku a skla. Pred radnicou je postavená dedinka zo stánkov, v centre ktorej stojí pavilón s pódiom na kultúrny program. K najnavštevovanejších miestam mesta patria jasličky z ľadu na dvore Krajinského domu (Landhaus). V podvečerných hodinách odchod na Slovensko s návratom v neskorých večerných hodinách.

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autokar.

Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK

Celková cena nezahŕňa:
Vstupy, cestovné poistenie, miestenku.

Graz

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,35 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 31,23 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »