Arsenal - Hull

Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Londýn
Kód zájazdu: 580871
Cena od: 245 €
Príplatky od: 0 €
Šport

Výber termínu

03.12.2019 3 dni 245 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Popis zájazdu

POĎ NA EMIRATES STADIUM A POZRI SI ARSENAL NAŽIVO

Arsene Wenger je futbalovou ikonou nielen na Arsenale a každý fanúšik The Gunners by mal aspoň raz za život vidieť francúzskeho kouča v akcii. Krásny štadión, útočný futbal, hotel v pešej dostupnosti, množstvo gólov a nezabudnuteľná atmosféra – to všetko je možné zažiť na severe Londýna. Táto sezóna bude pre Arsenal dôležitá, keďže ostatní zbroja a chystajú sa vytlačiť Kanonierov z top tabuľkových pozícií. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a poďte s nami pozrieť svoj obľúbený tím či už v domácich alebo európskych súťažiach. Veríme, že The Gunners budú po sezóne držať v rukách aspoň jednu trofej. Každý zápas je preto výnimočný a dôležitý. Záujem o Arsenal výrazne rastie, v poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Klub zo severného Londýna sa vyšvihol na top destináciu našich klientov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .

Priemerné hodnotenie našich klientov je 9,47 bodov z 10.
Od nás dostávate prvotriedny servis: v cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky, objednáme letiskové transfery v Anglicku, ubytovanie máte vždy s raňajkami a k dispozícii je aj ochotný delegát. Myslíme aj na Vašu bezpečnosť, preto je pri leteckých zájazdoch vždy v cene cestovné poistenie vrátane storna zájazdu. Poradíme, kde si dať vychladený Guiness alebo typické svetlé anglické pivo “Ale”, kde dobre nakúpiť a čo v Londýne musíte vidieť. Pred odchodom na zájazd dostanete prepracované pokyny s mapkami a inštrukciami a v Londýne sa budete cítiť ako doma.

Cena zájazdu na Arsenal zahŕňa:
obojsmernú letenku Bratislava – Londýn Stansted (možné odlety z Košíc/Popradu/Čiech/Maďarska/Rakúska) vrátane online check-in, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, lístok na zápas, letiskové transfery v Anglicku, cestovné poistenie vrátane storna zájazdu, delegát, super pokyny k zájazdu.

 

Nenechajte si ujsť Arsenal naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky.

Londýn

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,77 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,38 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »