Chelsea -Hull

Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Londýn
Kód zájazdu: 580881
Cena od: 249 €
Príplatky od: 0 €
Šport

Výber termínu

28.09.2019 3 dni 249 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Popis zájazdu

POĎ NA STAMFORD BRIDGE A POZRI SI CHELSEA NAŽIVO

Aktuálna sezóna je pre Chelsea posledná na Stamford Bridge, od budúceho ročníka sa totiž začne legendárny futbalový stánok prerábať. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a buďte tí vyvolení, ktorí uvidia 139-ročný štadión na vlastné oči. Keďže Chelsea nehrá v Európe, jediná možnosť zažiť hviezdy The Blues je priamo v modrom kotli v Londýne. Veríme, že nový tréner Conte privedie klub na priečky, kam patrí. Každý zápas je výnimočný a dôležitý. Sme špecialisti na Chelsea, futbalové sny na tento klub plníme už od roku 2010 a klub zo západného Londýna je jednou z top destinácií našich klientov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .

Priemerné hodnotenie našich klientov je 9,47 bodov z 10.
Od nás dostávate prvotriedny servis: v cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky, objednáme letiskové transfery v Anglicku, ubytovanie máte vždy s raňajkami a k dispozícii je aj ochotný delegát. Myslíme aj na Vašu bezpečnosť, preto je pri leteckých zájazdoch vždy v cene cestovné poistenie vrátane storna zájazdu. Poradíme, kde si dať vychladený Guiness alebo typické svetlé anglické pivo “Ale”, kde dobre nakúpiť a čo v Londýne musíte vidieť.  Pred odchodom na zájazd dostanete prepracované pokyny s mapkami a inštrukciami a v Londýne sa budete cítiť ako doma.

Cena zájazdu na Chelsea zahŕňa:
obojsmernú letenku Bratislava – Londýn Stansted (možné odlety z Košíc/Popradu/Čiech/Maďarska/Rakúska) vrátane online check-in, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, lístok na zápas, letiskové transfery v Anglicku, cestovné poistenie vrátane storna zájazdu, delegát, super pokyny k zájazdu.

 

Nenechajte si ujsť Chelsea naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky.

Londýn

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,73 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,15 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »