Smart hotel Dorfgastein

Destinácia: Rakúsko, Salzbursko, Dorfgastein
Kód zájazdu: 919421
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Lyžiarske zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Smart hotel Dorfgastein

lyžiareň, úschovňa lyží sauna wellness, spa parkovisko internet, WiFi
Vzdialenosť od centra: 0 m
Vzdialenosť od zjazdovky: 300 m

Popis:

Smart hotel Dorfgastein 3* sa nachádza priamo v centre mestečka Dorfgastein (len 300 m od zjazdoviek).


Ubytovanie:

Hotel ponúka ubytovanie v 2-posteľových izbách s možnosťou prístelky typu Old School a New School. Každá z izieb má kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, TV, telefón, balkón a bezplatné internetové pripojenie. Izby typu New School majú nový nábytok. Jednolôžkové izby na vyžiadanie.


Vybavenie hotela:

Pre hostí je k dispozícii používanie wellness (fínska sauna, parný kúpeľ, infrakabína a oddychová zóna). Samozrejmosťou sú služby lyžiarne. Parkovanie cca 300 m od hotela (priamo pred hotelom možnosti len krátkodobého parkovania-státia). 


Stravovanie:

bufetové raňajky, 3-chodové večere s možnosťou výberu + šaláty formou bufetu.

Gastein
Gasteinertal má pre každý stupeň náročnosti pripravenú tú správnu zjazdovku: 4 rozsiahle lyžiarske strediská až do nadmorskej výšky 2.700 m n.m., k tomu svahy s hlbokým snehom, zjazdovky s bubnami, karvingové trate a freeriding prinášajú pestrosť pre vašu lyžiarsku dovolenk u. Optimálne nadmorské výšky a výkonné zasnežovacie zariadenia sú zárukou vysokej snehovej pokrývky od konca novembra do konca apríla. Vysoký podiel kabínových lanoviek a moderných sedačkových lanoviek zas zaisťuje pohodlnú prepravu. Celkovo je k dispozícii 101 km zjazdoviek, pri použití skipasu Ski Amadé viac ako 1000 km zjazdoviek. Ďalšou mimoriadnou atrakciou je 140 m dlhý visutý most pri Stubnerkogel, ktorý sa nachádza vo výške 28 metrov nad priepasťou. Novinkou v zimnej sezóne 2018/2019 je nová kabínková lanovka Schlossalmbahn s prepravnou kapacitou 3 000 osôb za hodinu (spustenie do prevádzky 1.12.2018). Pre najmenších je určené lyžiarske centrum Angertal, nakoľko sa tu na ploche 8.000 m2 rozprestiera detský park vrátane detskej jedálne a herne pre rodiny s deťmi. K dispozícii je aj večerné lyžovanie a vyše 100 km čiastočne osvetlených tratí pre vyznávačov klasického bežeckého lyžovania.



V cene:
1 x ubytovanie s polpenziou v príslušnom type izby, služby hotelového wellness

Cena nezahŕňa:
pobytovú taxu 2,20 EUR osoba / noc, poistenie UNION 4 EUR osoba / deň

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,57 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,43 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »