15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Apartmány Vianello

Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Lido di Jesolo
Kód zájazdu: 953091
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Vianello

TV parkovisko internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 200 m
Vzdialenosť od pláže: 280 m
Apartmánový dom VIANELLO sa nachádza v areáli, ktorý sa skladá z hotelovej a apartmánovej časti (pozostávajúci z troch budov - hotelová zelená, apartmánová zelená a aprtmánová ružová). Budova A (ružová) je dvojposchodová, umiestnená priamo pri bazénoch a apartmánová budova B (zelená) je trojposchodová s podkrovím, nachádzajúci sa cca 50 m od hotelovej budovy a od bazéna ju delí len miestna komunikácia.

Pláž:
cca 280 m od pláže, plážový servis - na vyžiadanie v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo).

Centrum:
cca 200 m.

Ubytovanie:

každý apartmán má kompletne vybavenú kuchyňu, mikrovlnnú rúru, trezor, TV SAT (väčšinou i slovenské televízne stanice), je vybavený posteľnou bielizňou, uterákmi a toaletnými potrebami. V apartmánoch je klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok).

Typ B1 pre 3 osoby: trojlôžková spálňa (manželská posteľ a samostatná posteľ), kompletne vybavená kuchynka, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón. Možnosť jednej prístelky formou poschodovej postele. (budova A)
Typ B2 pre 3 osoby: trojlôžková spálňa (manželská posteľ a samostatná posteľ), kompletne vybavená kuchynka, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón. (budova B)
Typ B3 pre 2-4 osoby: štvorlôžková spálňa (manželská a poschodová posteľ), kompletne vybavená menšie kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón. (budova A)
Typ B4 pre 2-4 osoby: priestrannejšie apartmány, štvorlôžková spálňa s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami, resp. trojlôžková spálňa a jedno lôžko v kuchynskej časti, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón. Možnosť prístelky. (budova B)
Typ C1 pre 5 osôb: priestrannejšie apartmány, dve samostatné spálne (jedna s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a jedna s dvomi samostatnými lôžkami), kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC, dva malé balkóny. Možnosť prístelky. (budova B)
Typ C2 pre 4-6 osôb: dve trojlôžkové spálne (manželská a samostatná posteľ), kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC, dva balkóny. Možnosť až dvoch prísteliek formou poschodových postelí. (budova A)


Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania, a to plná penzia či polpenzia resp. večera priamo v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie a služby:
dva bazény so sladkou vodou (detský a pre dospelých), slnečná terasa so slnečníkmi a ležadlami, ktoré využívajú hostia z hotela i apartmánov. V areáli sú detské hojdačky a malé ihrisko. Pre všetky apartmány je k dispozícii v rámci areálu parkovisko s uzamykaním na noc (i zakryté). V cene apartmánu je aj záverečné upratovanie (v termínoch mimo sezónu), vstup na pláž, slnečník, jedno ležadlo a jedno kreslo. Pri striedaní turnusov je k dispozícii priestor pre odloženie batožiny, WC a sprcha. Trezor - za vratnú kauciu, Wifi za poplatok, na vyžiadanie.

Parkovisko:
áno, obmedzený počet parkovacích miest, nedá sa rezervovať vopred.

Nástupné dni:
sobota - sobota, min. 7 nocí.

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,86 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,57 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »