O nás

Cestovná agentúra MEDIA-tour pôsobí v oblasti služieb cestovného ruchu od roku 1998. Zaoberáme sa sprostredkovaním zahraničných zájazdov, poznávacích pobytov, pobytov pre deti a mládež, a iných na území SR i v zahraničí. Sme autorizovaní predajcovia vybraných, renomovaných cestovných kancelárií. Predávame zájazdy za rovnaké ceny a uplatňujeme pre našich klientov zľavy ako v organizátorskej CK. Našim klientom ponúkame štandardné pobytové zájazdy za katalógové ceny i cenovo výhodné ponuky typu Last Minute.

V konkurencii sa snažíme uspieť najmä svojou profesionalitou, kladným prístupom k práci a klientom. Svoju návštevnosť sa snažíme zvýšiť rozširovaním o ďalšie služby ako je sprostredkovanie poistenia, taktiež sprostredkovaním letných táborov pre deti a mládež, exkurzií a návštev rôznych kultúrnych a iných podujatí, zaistením leteniek od leteckých spoločností a cestovných kancelárií špecializovaných na predaj leteckej dopravy, predajom cestovných lístkov na vnútroštátnej a medzinárodne preprave prostredníctvom rezervačných systémov

Našim cieľom je najmä spokojnosť klientov. Od klientov získavame spätné informácie, ktoré využívame pre skvalitnenie našich služieb.


Tešíme sa na Vašu návštevu.

Nadpis prvního boxu

Zde se nachází obsah prvního boxu.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,36 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 35,76 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »